Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat
Proiectare şi execuție lucrări în cadrul proiectului „Îndesirea rețelei de sprijin pentru lucrări hidrografice pe Dunăre în scopul dezvoltării şi întreținerii infrastructurii de cale navigabilă”
- Număr anunț
- CN1092218
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA "ADMINISTRATIA FLUVIALA A DUNARII DE JOS" GALATI (CUI 1644670)
- Cod CPV
- 45220000-5 · Lucrari de inginerie si de constructii (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.963.628,09 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data publicării
- 06.05.2026 11:40
- Anunț de atribuire
- CAN1171071
- Termen limită
- 03.08.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 311887-2026
- Documentație de atribuire
- DF1270029
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa la Caietul de sarcini - Studiu de fezabilitate - BORD 2.pdf.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1270029.pdf
- Instructiuni pentru Ofertanti_lucrari BORD 2.docx.p7s
- Sectiunea II - Caiet de sarcini Proiectare +Executie BORD 2.pdf.p7s
- Sectiunea III - Formulare_ lucrari BORD 2.docx.p7s
- Sectiunea IV - Acord contractual_lucrari BORD 2.docx.p7s
- Sectiunea IV - Conditii generale_lucrari BORD 2.docx.p7s
- Sectiunea IV - Conditii Specifice_lucrari BORD 2.docx.p7s
- Sectiunea IV - Conventie protectia mediului.doc.p7s
- Sectiunea IV - Conventie SSM.doc.p7s
DUAE
Clarificări & decizii (3)
Termen prelungit-
22.06.2026 13:05Clarificare din oficiu automata prelungire termenClarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelorClarificare_Oficiu_Automata_CN1092218.pdf
-
19.06.2026 11:58Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareAtasat regasiti Raspunsul consolidat nr. 2Raspuns consolidat la solicitarile de clarificare nr. 2
-
12.06.2026 11:19Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareAtasat regasiti raspunsul consolidat.Raspuns consolidat la solicitarile de clarificare
Participanți
Participanții se procesează — revino în scurt timp.
Valoare atribuită
0 RON
din 20.963.628,09 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 20.963.628,09 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.