Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat
MEDICAMENTE ANTIINFECTIOASE 2026
- Număr anunț
- CN1092165
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC C.F. CLUJ (CUI 4288349)
- Cod CPV
- 33651000-8 · Antiinfectioase generale pentru uz sistemic (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.236.473 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data publicării
- 04.05.2026 08:56
- Anunț de atribuire
- CAN1171310
- Termen limită
- 02.06.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 300527-2026
- Documentație de atribuire
- DF1270125
Documente
Documentația de atribuire
Clarificări & decizii (1)
-
02.06.2026 09:15
Participanți · 12 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
FELSIN FARM SRL CUI RO 3024756
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. CUI RO 8955860
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
FARMEXIM SA CUI RO 335278
Valoare atribuită
0 RON
din 3.236.473 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 3.236.473 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.