Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat
REACTIVI COMPATIBILI CU LINIA AUTOMATA DE ANALIZA CELULARA MINDRAY BC-7800 + SC-120 + MC80
- Număr anunț
- CN1092316
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf. Ioan" Galati (CUI 3346875)
- Cod CPV
- 33696200-7 · Reactivi pentru analize de sange (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.374.166 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data publicării
- 08.05.2026 15:18
- Anunț de atribuire
- CAN1171695
- Termen limită
- 12.06.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 316011-2026
- Documentație de atribuire
- DF1270400
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
CLINI LAB SRL CUI RO 3102218
Valoare atribuită
0 RON
din 3.374.166 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 3.374.166 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.