Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat
Acord cadru de furnizare medicamente PN Oncologie
- Număr anunț
- CN1092312
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Judetean de Urgenta"Sfantul Apostol Andrei (CUI 3126853)
- Cod CPV
- 33652100-6 · Antineoplazice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 67.922.148,96 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data publicării
- 08.05.2026 15:18
- Anunț de atribuire
- CAN1173247
- Termen limită
- 11.06.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 318452-2026
- Documentație de atribuire
- DF1270459
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 14 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
FARMEXIM SA CUI RO 335278
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
DR.MAX S.R.L. CUI 9378655
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. CUI RO 8955860
Valoare atribuită
0 RON
din 67.922.148,96 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 67.922.148,96 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.