Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat
Acord cadru furnizare reactivi biochimie
- Număr anunț
- CN1092249
- Autoritate contractantă
- SPITALUL PROF. DR. CONSTANTIN ANGELESCU (CUI 4192936)
- Cod CPV
- 33696300-8 · Reactivi chimici (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.349.915,20 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data publicării
- 06.05.2026 11:40
- Anunț de atribuire
- CAN1171653
- Termen limită
- 24.06.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 310678-2026
- Documentație de atribuire
- DF1270066
Documente
Documentația de atribuire
- Acord cadru.docx
- Caiet se sarcini - semnat.pdf
- Contarct subsecvent.docx
- FORMULARE-complet.docx
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1270066.pdf
DUAE
Clarificări & decizii (3)
Termen prelungit-
25.06.2026 11:07Clarificare din oficiu automataClarificare generata automat ca urmare a modificarilor aduse documentatiei de atribuireClarificare_Oficiu_Erata_Automata_DF1270066.pdf
-
22.06.2026 15:59Clarificare din oficiuPrin prezenta clarificare se aduc modificari documentatiei de atribuire aferente Lotului nr 2 Reactivi pentru biochimie compatibili cu analizorul DIESTRO 103 AP, conform documentelor anexateClarificare nr. 2 privind modificarea valorii estimate Lor 2
-
09.06.2026 13:03Clarificare din oficiu automata prelungire termenClarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelorClarificare_Oficiu_Automata_CN1092249.pdf
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Valoare atribuită
0 RON
din 3.349.915,20 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 3.349.915,20 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.