Acasă · Licitații
· Piese pentru utilaje de exploatare miniera si in cariera si piese pentru masini de constructii (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare
FURNIZARE „ PIESE DE SCHIMB PENTRU COMBINĂ DE ABATAJ TIP KS-3M”
- Număr anunț
- CN1092277
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA COMPLEXUL ENERGETIC VALEA JIULUI SA (CUI RO30859649)
- Cod CPV
- 43600000-9 · Piese pentru utilaje de exploatare miniera si in cariera si piese pentru masini de constructii (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 435.200 RON
- Valoare atribuită
- 435.200 RON
- Data publicării
- 06.05.2026 07:04
- Anunț de atribuire
- CAN1169141
- Termen limită
- 22.05.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1270361
Documente
Documentația de atribuire
- ANEXA PS COMBINA KS 3M-semnat.xls.p7m
- CAIET DE SARCINI PS KS-3M-semnat.pdf.p7m
- FORMULARE-PS KS-3M-semnat.docx.p7m
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1270361.pdf
- PROIECT CONTRACT PS KS-3M-semnat.docx.p7m
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OCTOMETAL EXPRESS INDUSTRY SRL CUI 37834510
Valoare atribuită
435.200 RON
din 435.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro