Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat
ACORD CADRU DE FURNIZARE MEDICAMENTE
- Număr anunț
- CN1092232
- Autoritate contractantă
- Institutul Regional de Oncologie Iasi (CUI 29067408)
- Cod CPV
- 33652000-5 · Antineoplazice si imunomodulatoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 387.683.224,72 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data publicării
- 06.05.2026 11:40
- Anunț de atribuire
- CAN1172568
- Termen limită
- 09.06.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 311008-2026
- Documentație de atribuire
- DF1270275
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI.docx.p7s
- FORMULARE.docx.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1270275.pdf
- MODEL ACORD CADRU-CONTRACT SUBSECVENT.docx.p7s
DUAE
Clarificări & decizii (1)
-
29.05.2026 14:09
Participanți · 21 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
PHARMA VISION PLUS SRL CUI 13647450
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
FELSIN FARM SRL CUI RO 3024756
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ROPHARMA SA CUI RO 1962437
Valoare atribuită
0 RON
din 387.683.224,72 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 387.683.224,72 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.