Atribuită
Anunț de participare
Acord cadru de furnizare Reactivi de laborator
- Număr anunț
- CN1092268
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Targu.Mures (CUI 4323209)
- Furnizor / câștigător
- ALTIUM INTERNATIONAL S.R.L. (CUI 14125527)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.721.805 RON
- Valoare atribuită
- 2.721.805 RON
- Data publicării
- 07.05.2026 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1171232
- Termen limită
- 08.06.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 313436-2026
- Documentație de atribuire
- DF1270426
Documente
Documentația de atribuire
Clarificări & decizii (1)
-
26.05.2026 09:09Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns consolidat la solicitarile de clarificare
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALTIUM INTERNATIONAL S.R.L. CUI RO 14125527
Valoare atribuită
2.721.805 RON
din 2.721.805 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro