Atribuită Anunț de participare

„ ANSAMBLU TUB CUPOLA RX CU SISTEM DE RACIRE INTEGRAT PENTRU COMPUTER TOMOGRAF FUJIFILM – FCT SPEEDIA HD F5024”

Număr anunț
CN1092246
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Tulcea (CUI 4026712)
Cod CPV
31671200-2 · Tuburi catodice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
936.000 RON
Valoare atribuită
936.000 RON
Data publicării
06.05.2026 11:40
Anunț de atribuire
CAN1173649
Termen limită
21.05.2026 15:00
Număr TED (JOUE)
311245-2026
Documentație de atribuire
DF1270098

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
PHM COMSERV SRL CUI RO 21314065

Valoare atribuită

936.000 RON

din 936.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.