Anulată
Anunț de participare
Contract de delegare prin concesiune a gestiunii activităților de colectare separată şi transport separat al deşeurilor menajere şi al deşeurilor similare provenind din activităţi comerciale din industrie şi instituţii, inclusiv fracţii colectate separat și de colectare și transport al unor tipuri de deşeuri generate ocazional în Zona 3 Agnita
- Număr anunț
- PC1002737
- Autoritate contractantă
- ASOCIATIA DE DEZVOLTARE INTERCOMUNITARA ECO SIBIU (CUI 25236865)
- Cod CPV
- 90500000-2 · Servicii privind deseurile menajere si deseurile (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.067.657,25 RON
- Data publicării
- 25.05.2024 04:12
- Termen limită
- 02.07.2024 12:00
- Documentație de atribuire
- DF1215643
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa 6 CS-agenti economici Zona 3-Agnita.pdf
- Anexa 7 CS Institutii zona 3 Agnita.pdf
- Anexa nr.7 contract Agnita.pdf
- Contract delegare licitatie Agnita 04.03.2024.pdf
- CS Agnita licitatie 04.03.2024.pdf
- FisaDate_DF1215643.pdf
- Formulare licitatie Agnita 04.03.2024.pdf
- SO Agnita licitatie 04.03.2024.pdf
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.