Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat

FURNIZARE PIESE DE SCHIMB PENTRU MORI DE CĂRBUNE tip MPS 212

Număr anunț
CN1092345
Autoritate contractantă
SOCIETATEA COMPLEXUL ENERGETIC VALEA JIULUI SA (CUI RO30859649)
Cod CPV
43600000-9 · Piese pentru utilaje de exploatare miniera si in cariera si piese pentru masini de constructii (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.393.675,40 RON
Valoare atribuită
1.391.000 RON 0,2% sub estimat
Data publicării
07.05.2026 13:57
Anunț de atribuire
CAN1173025
Termen limită
22.05.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1270464

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

1.391.000 RON

din 1.393.675,40 RON estimat 0,2%

Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 2.675,40 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.