Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 57,3% sub estimat

Servicii exploatări forestiere pentru anul de producție 2026 IL

Număr anunț
CN1092562
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
Cod CPV
77211100-3 · Servicii de exploatare forestiera (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
448.584,78 RON
Valoare atribuită
191.594,40 RON 57,3% sub estimat
Data publicării
18.05.2026 08:36
Anunț de atribuire
CAN1171424
Termen limită
19.06.2026 15:00
Număr TED (JOUE)
337220-2026
Documentație de atribuire
DF1271019

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

191.594,40 RON

din 448.584,78 RON estimat 57,3%

Adjudecat la 42,7% din estimat · economie 256.990,38 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.