În evaluare
Anunț de participare
Echipamente hardware
- Număr anunț
- CN1092556
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL GENERAL AL POLITIEI ROMANE (CUI 4453144)
- Cod CPV
- 32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- În evaluareTermenul de depunere a trecut, dar SEAP încă listează procedura în desfășurare: ofertele sunt în evaluare.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 38.016.227,94 RON
- Data publicării
- 18.05.2026 08:35
- Termen limită
- 23.06.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 334699-2026
- Documentație de atribuire
- DF1270973
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI ECHIP.HARDWARE_semnat.pdf
- FORMULARE ECHIP.HARDWARE_semnat.pdf
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1270973.pdf
- PROIECT ACORD-CADRU ECHIP. HARDWARE_semnat.pdf
- PROIECT CONTRACT SUBSECVENT ECHIP.HARDWARE_semnat.pdf
- SPECIFICATII TEHNICE ECHIP. HARDWARE_semnat.pdf
DUAE
Clarificări & decizii (4)
-
16.06.2026 15:16Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRASPUNS OPERATORI ECONOMICI 16.06.2026
-
11.06.2026 13:10Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRASPUNS OPERATORI ECONOMICI 11.06.2026
-
10.06.2026 09:31Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRASPUNS OPERATORI ECONOMICI 10.06.2026
-
09.06.2026 10:51Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRASPUNS OPERATORI ECONOMICI
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.