Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat
CONTRACT DE FURNIZARE PLATFORME MOBILE DE COMUNICATII
- Număr anunț
- CN1092549
- Autoritate contractantă
- Serviciul de Telecomunicatii Speciale (CUI 4267230)
- Cod CPV
- 34220000-5 · Remorci, semiremorci si containere mobile (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura competitiva cu negocierecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.248.805,87 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data publicării
- 18.05.2026 08:36
- Anunț de atribuire
- CAN1171234
- Termen limită
- 22.06.2026 10:00
- Număr TED (JOUE)
- 337062-2026
- Documentație de atribuire
- DF1271168
Documente
Documentația de atribuire
Clarificări & decizii (2)
Termen prelungit-
08.06.2026 13:02Clarificare din oficiu automata prelungire termenClarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelorClarificare_Oficiu_Automata_CN1092549.pdf
-
04.06.2026 13:02Clarificare din oficiu automataClarificare generata automat ca urmare a modificarilor aduse documentatiei de atribuireClarificare_Oficiu_Erata_Automata_DF1271168.pdf
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Valoare atribuită
0 RON
din 3.248.805,87 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 3.248.805,87 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.