Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat
ACORD CADRU FURNIZARE MATERIALE SANITARE PENTRU PROCEDURI DE CARDIOLOGIE INTERVENŢIONALĂ
- Număr anunț
- CN1092512
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE URGENTA SF.IOAN (CUI 4204178)
- Cod CPV
- 33111710-1 · Accesorii pentru angiografie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.013.240 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data publicării
- 15.05.2026 09:56
- Anunț de atribuire
- CAN1170294
- Termen limită
- 23.06.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 330653-2026
- Documentație de atribuire
- DF1270871
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET SARCINI.pdf.p7s
- CLAUZE CONTRACTUALE (1).pdf.p7s
- FORMULARE.pdf.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1270871.pdf
DUAE
Clarificări & decizii (2)
-
15.06.2026 10:50Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRASPUNS CONSOLIDAT SOLICITARE CLARIFICARIRASPUNS CONSOLIDAT SOLICITARE CLARIFICARI
-
08.06.2026 11:26Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns consolidat solicitari clarificariRaspuns consolidat solicitari clarificari
Loturi (2)
Estimat: 43.200 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 2 | Set introducator peel-away | 19.200 RON | Anulat | — |
| 33 | Cateter Swan-Ganz | 24.000 RON | Anulat | — |
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Valoare atribuită
0 RON
din 14.013.240 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 14.013.240 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.