Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 10,7% sub estimat
“Salubrizare vagoane de calatori, rame electrice in Revizia de Vagoane Timisoara”
- Număr anunț
- CN1092493
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Furnizor / câștigător
- GROUP VELSTAND SRL (CUI 28553116)
- Cod CPV
- 90917000-8 · Servicii de curatare a echipamentului de transport (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.317.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.069.848,80 RON 10,7% sub estimat
- Data publicării
- 13.05.2026 09:26
- Anunț de atribuire
- CAN1172960
- Termen limită
- 18.06.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 330475-2026
- Documentație de atribuire
- DF1270800
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GROUP VELSTAND SRL CUI 28553116
Valoare atribuită
2.069.848,80 RON
din 2.317.000 RON estimat
10,7%
Adjudecat la 89,3% din estimat · economie 247.151,20 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.