Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat
Acord-cadru servicii de mentenanta pentru echipament medical 2
- Număr anunț
- CN1092600
- Autoritate contractantă
- SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
- Cod CPV
- 50421000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului medical (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.808.495 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data publicării
- 18.05.2026 08:35
- Anunț de atribuire
- CAN1173230
- Termen limită
- 13.07.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 337301-2026
- Documentație de atribuire
- DF1271061
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini 50421000-2 - editabil.doc.p7s
- Caiet de sarcini 50421000-2.pdf.p7s
- Formulare si modele de documente 50421000-2.docx.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1271061.pdf
- Proiect de acord cadru 50421000-2.docx.p7s
- Proiect de contract servicii 50421000-2.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
DRAEGER ROMANIA S.R.L. CUI RO 2836925
Valoare atribuită
0 RON
din 2.808.495 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 2.808.495 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.