Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 80,3% sub estimat
Servicii de exploatare ML si transport busteni lemn fasonat pentru anul 2026 - OS Otelu Rosu, OS Rusca Montana, OS Teregova- D.S. Caras-Severin
- Număr anunț
- CN1092575
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Cod CPV
- 77211100-3 · Servicii de exploatare forestiera (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.024.420,76 RON
- Valoare atribuită
- 597.067,90 RON 80,3% sub estimat
- Data publicării
- 18.05.2026 08:35
- Anunț de atribuire
- CAN1171594
- Termen limită
- 29.05.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 339501-2026
- Documentație de atribuire
- DF1271007
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
FOX WLADI S.R.L. CUI RO52795627
Valoare atribuită
597.067,90 RON
din 3.024.420,76 RON estimat
80,3%
Adjudecat la 19,7% din estimat · economie 2.427.352,86 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.