Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat
„Stingător portativ cu dioxid de carbon tip G5”
- Număr anunț
- CN1092721
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Cod CPV
- 35111300-8 · Extinctoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 196.800 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data publicării
- 19.05.2026 12:04
- Anunț de atribuire
- CAN1173166
- Termen limită
- 23.06.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1271319
Documente
Documentația de atribuire
- 01. Docum atribuire SNTFC_27_2026.docx.p7s
- 02. Formular_propunere_tehnica_27_2026.docx.p7s
- 03. Caiet sarcini G5_SNTFC_27_2026.pdf.p7s
- 04. Model Ac si GDPR_SNTFC_27_2026.pdf.p7s
- 05. Model Contract si grafic_SNTFC_27_2026.pdf.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1271319.pdf
DUAE
Clarificări & decizii (1)
-
12.06.2026 12:46
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Valoare atribuită
0 RON
din 196.800 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 196.800 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.