Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat

Servicii de expertiză tehnică de calitate cerințele fundamentale A1 și A2 - rezistență și stabilitate și cerința esențială de calitate C - securitate la incendiu pentru obiectivul de investiții ”Modernizarea și reabilitarea imobilului din Bulevardul Regina Elisabeta nr. 47, sector 5, București - sediul Primăriei Municipiului București”

Număr anunț
CN1093629
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BUCURESTI (CUI 4267117)
Cod CPV
71319000-7 · Servicii de expertiza (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.505.157,50 RON
Valoare atribuită
0 RON 100,0% sub estimat
Data publicării
19.06.2026 13:00
Anunț de atribuire
CAN1172223
Termen limită
23.07.2026 15:00
Număr TED (JOUE)
422113-2026
Documentație de atribuire
DF1273496

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți

Nu avem lista participanților pentru acest anunț — declarația de participare nu a fost publicată pe SEAP.

Valoare atribuită

0 RON

din 1.505.157,50 RON estimat 100,0%

Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 1.505.157,50 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.