În evaluare
Anunț de participare
Execuție lucrări pentru realizarea obiectivului de investiție „AMENAJARE ZONĂ AGREMENT «LACUL PEȘTIȘORUL», STR. REPUBLICII NR.2, MUNICIPIUL PAȘCANI, JUDEȚUL IAȘI”, cod SMIS: 342156
- Număr anunț
- CN1093649
- Autoritate contractantă
- Municipiul Pascani (CUI 4541360)
- Cod CPV
- 45212100-7 · Lucrari de constructii de complexe pentru petrecerea timpului liber (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- În evaluareTermenul de depunere a trecut, dar SEAP încă listează procedura în desfășurare: ofertele sunt în evaluare.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 32.098.453,15 RON
- Data publicării
- 19.06.2026 13:01
- Termen limită
- 03.09.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 423445-2026
- Documentație de atribuire
- DF1273501
Documente
Documentația de atribuire
- 02. Instructiuni pentru ofertanti-semnat.pdf.p7s
- 03. Anexa factori evaluare-semnat.pdf.p7s
- 04. Caiet sarcini-semnat.pdf.p7s
- 05. Formulare-semnat.docx.p7s
- 06. Draft contract-semnat.pdf.p7s
- 07. Fise tehnice 1-semnat.pdf.p7s
- 08. Fise tehnice 2-semnat.pdf.p7s
- 09. OB 3.3a F4-semnat.pdf.p7s
- 10. OB 3.3b F4-semnat.pdf.p7s
- 11. Parc Lacul Pestisorul - Liste cantitati lucrari-semnat.pdf.p7s
- 12. PTh - Part 2.1.pdf.p7s
- 13. PTh - Part 2.2.pdf.p7s
- 14. RSC4_4 Documentatie DTAC+PTH_parte desenata 1 s-semnat.pdf.p7s
- 15. RSC4_4 Documentatie DTAC+PTH_parte desenata 2 s-semnat.pdf.p7s
- 16. RSC4_4 Documentatie DTAC+PTH_parte desenata 3 s-semnat.pdf.p7s
- 17. RSC4_4 Documentatie DTAC+PTH_parte desenata 4 s-semnat.pdf.p7s
- 18. RSC4_4 Documentatie DTAC+PTH_parte desenata 5 s-semnat.pdf.p7s
- 19. RSC4_4 Documentatie DTAC+PTH_parte scrisa 1 s-semnat.pdf.p7s
- 20. RSC4_4 PTh - Part 1-semnat.pdf.p7s
- 21. RSC4_4 PTh - Part 3-semnat.pdf.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1273501.pdf
DUAE
Clarificări & decizii (20)
Termen prelungit-
24.08.2026 13:02Clarificare din oficiu automata prelungire termenClarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelorClarificare_Oficiu_Automata_CN1093649.pdf
-
20.08.2026 16:07Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRASPUNS CONSOLIDAT NR 5 24362.20.08.2026-semnat.pdf la solicitarile de clarificari suplimentareRASPUNS CONSOLIDAT NR 5 24362.20.08.2026-semnat.pdf
-
17.08.2026 16:30Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareAnexe Raspuns consolidat la solicitarile de clarificare Avize la faza SF: Documentatie ISU_Centru Cultural Multifunctional Pascani, Aviz_Apa, Aviz_APM, Aviz_Canalizare, Aviz_DSP, Aviz_Electricitate, Aviz_Gaze Naturale, Aviz_Gospodarirea Apelor, Aviz_ISU, Aviz_S.H.I. Pascani, Avize Certificat Urbanism, Dovada OARAnexe Raspuns consolidat la solicitarile de clarificare Avize la faza SF
-
17.08.2026 16:24Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns consolidat la solicitarile de clarificare suplimentareRASPUNS CONSOLIDAT NR. 4 23887 din 17.08.2026-semnat.pdf
-
11.08.2026 10:42Clarificare din oficiu automata prelungire termenClarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelorClarificare_Oficiu_Automata_CN1093649.pdf
-
10.08.2026 15:36Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns consolidat la solicitarile de clarificare suplimentareRaspuns consolidat nr. 3 23236.10.08.2026
-
04.08.2026 13:02Clarificare din oficiu automata prelungire termenClarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelorClarificare_Oficiu_Automata_CN1093649.pdf
-
27.07.2026 14:57Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns la clarificari suplimentareRaspuns consolidat nr. 2 la solicitarile de clarificari
-
16.07.2026 11:03Clarificare din oficiu automataClarificare generata automat ca urmare a modificarilor aduse documentatiei de atribuireClarificare_Oficiu_Erata_Automata_DF1273501.pdf
-
15.07.2026 14:45Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareExplicitare norme - ARHITECTURA SI ORGANIZARE SANTIERAnexe Raspuns consolidat la solicitarile de clarificare Explicitare norme - ARHITECTURA SI ORGANIZARE SANTIER
-
15.07.2026 13:00Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareAnexe Răspuns consolidat
-
15.07.2026 12:58Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRăspuns consolidat
-
14.07.2026 13:01Clarificare din oficiu automata prelungire termenClarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelorClarificare_Oficiu_Automata_CN1093649.pdf
-
02.07.2026 10:18Clarificare din oficiuÎn atentia tuturor ofertantilor vă transmitem prezenta ERATĂ, prin care adăugăm următoarele documente: 1. La Secțiunea: Lista de fisiere care compun documentatia de atribuire, se completează cu urmatoarele documente: Arhitectura 1-01.07.2026-semnat.rar.p7s, Arhitectura 2- 01.07.2026-semnat.rar.p7s, Arhitectura 3-01.07.2026-semnat.rar.p7s, Arhitectura 4-01.07.2026-semnat.rar.p7s, Arhitectura 5-01.07.2026-semnat.rar.p7s, Arhitectura 6-01.07.2026-semnat.rar.p7s.Arhitectura 6 - 01.07.2026-semnat.rar
-
02.07.2026 10:17Clarificare din oficiuÎn atentia tuturor ofertantilor vă transmitem prezenta ERATĂ, prin care adăugăm următoarele documente: 1. La Secțiunea: Lista de fisiere care compun documentatia de atribuire, se completează cu urmatoarele documente: Arhitectura 1-01.07.2026-semnat.rar.p7s, Arhitectura 2- 01.07.2026-semnat.rar.p7s, Arhitectura 3-01.07.2026-semnat.rar.p7s, Arhitectura 4-01.07.2026-semnat.rar.p7s, Arhitectura 5-01.07.2026-semnat.rar.p7s, Arhitectura 6-01.07.2026-semnat.rar.p7s.Arhitectura 5 - 01.07.2026-semnat.rar
-
02.07.2026 10:16Clarificare din oficiuÎn atentia tuturor ofertantilor vă transmitem prezenta ERATĂ, prin care adăugăm următoarele documente: 1. La Secțiunea: Lista de fisiere care compun documentatia de atribuire, se completează cu urmatoarele documente: Arhitectura 1-01.07.2026-semnat.rar.p7s, Arhitectura 2- 01.07.2026-semnat.rar.p7s, Arhitectura 3-01.07.2026-semnat.rar.p7s, Arhitectura 4-01.07.2026-semnat.rar.p7s, Arhitectura 5-01.07.2026-semnat.rar.p7s, Arhitectura 6-01.07.2026-semnat.rar.p7s.Arhitectura 4 - 01.07.2026-semnat.rar
-
02.07.2026 10:13Clarificare din oficiuÎn atentia tuturor ofertantilor vă transmitem prezenta ERATĂ, prin care adăugăm următoarele documente: 1. La Secțiunea: Lista de fisiere care compun documentatia de atribuire, se completează cu urmatoarele documente: Arhitectura 1-01.07.2026-semnat.rar.p7s, Arhitectura 2- 01.07.2026-semnat.rar.p7s, Arhitectura 3-01.07.2026-semnat.rar.p7s, Arhitectura 4-01.07.2026-semnat.rar.p7s, Arhitectura 5-01.07.2026-semnat.rar.p7s, Arhitectura 6-01.07.2026-semnat.rar.p7s.Arhitectura 3 - 01.07.2026-semnat.rar
-
02.07.2026 10:11Clarificare din oficiuÎn atentia tuturor ofertantilor vă transmitem prezenta ERATĂ, prin care adăugăm următoarele documente: 1. La Secțiunea: Lista de fisiere care compun documentatia de atribuire, se completează cu urmatoarele documente: Arhitectura 1-01.07.2026-semnat.rar.p7s, Arhitectura 2- 01.07.2026-semnat.rar.p7s, Arhitectura 3-01.07.2026-semnat.rar.p7s, Arhitectura 4-01.07.2026-semnat.rar.p7s, Arhitectura 5-01.07.2026-semnat.rar.p7s, Arhitectura 6-01.07.2026-semnat.rar.p7s.CLARIFICARE DIN OFICIU 18850.01.07.2026-semnat.pdf
-
02.07.2026 10:10Clarificare din oficiuÎn atentia tuturor ofertantilor vă transmitem prezenta ERATĂ, prin care adăugăm următoarele documente: 1. La Secțiunea: Lista de fisiere care compun documentatia de atribuire, se completează cu urmatoarele documente: Arhitectura 1-01.07.2026-semnat.rar.p7s, Arhitectura 2- 01.07.2026-semnat.rar.p7s, Arhitectura 3-01.07.2026-semnat.rar.p7s, Arhitectura 4-01.07.2026-semnat.rar.p7s, Arhitectura 5-01.07.2026-semnat.rar.p7s, Arhitectura 6-01.07.2026-semnat.rar.p7s.CLARIFICARE DIN OFICIU 18850.01.07.2026-semnat.pdf
-
02.07.2026 10:08Clarificare din oficiuIn atetia tuturor ofertantilor vă transmitem prezenta ERATĂ, prin care adăugăm următoarele documente: 1. La Secțiunea: Lista de fisiere care compun documentatia de atribuire, se completează cu urmatoarele documente: Arhitectura 1-01.07.2026-semnat.rar.p7s, Arhitectura 2- 01.07.2026-semnat.rar.p7s, Arhitectura 3-01.07.2026-semnat.rar.p7s, Arhitectura 4-01.07.2026-semnat.rar.p7s, Arhitectura 5-01.07.2026-semnat.rar.p7s, Arhitectura 6-01.07.2026-semnat.rar.p7s.17. CLARIFICARE DIN OFICIU 18850.01.07.2026-semnat.pdf
Participanți · 10 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
GRUP CONSTRUCTII EST SA CUI RO 14784730
Subcontractanți 3
KLEEMANN LIFT RO SRL CUI RO19218490
MCL INDUCT S.R.L. CUI RO40189970
TERMOTECH PROTECTII 1 S.R.L. CUI 48070116
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
CORNELL'S FLOOR S.R.L. CUI 24616580
Asociați 1
CARTEZIAN PROIECT SRL CUI 36212217
Terți susținători 1
BAICULESCU CONSTRUCT S.R.L. CUI 42825119
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
EURAS SRL CUI RO 6661206
Subcontractanți 6
CLARION CONSULTING S.R.L. CUI 48625870
MAG CONSULTING PROJECT S.R.L. CUI 36290819
ROMVERSIS TOP SRL CUI 17029230
SAMGEC SRL CUI RO 6593861
SCD GRUP LEMN S.R.L. CUI 41371316
RAMO INSTALAŢII SRL CUI 36826438
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.