Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat

„Lămpi cu incandescență pentru material rulant ” – împărțită în 7 loturi

Număr anunț
CN1093737
Autoritate contractantă
SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
Cod CPV
31531000-7 · Becuri (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
94.468 RON
Valoare atribuită
0 RON 100,0% sub estimat
Data publicării
19.06.2026 17:59
Anunț de atribuire
CAN1172258
Termen limită
29.07.2026 15:00
Număr TED (JOUE)
428732-2026
Documentație de atribuire
DF1273737

Documente

Documentația de atribuire

Participanți

Nu avem lista participanților pentru acest anunț — declarația de participare nu a fost publicată pe SEAP.

Valoare atribuită

0 RON

din 94.468 RON estimat 100,0%

Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 94.468 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.