În evaluare
Anunț de participare
Servicii de proiectare, asistență tehnică din partea proiectantului și lucrări de execuție aferente obiectivului de investiții ”Lărgire Bd. Dimitrie Pompeiu cu extindere infrastructura de tramvai si străpungere Bd. Barbu Vacarescu, construire drum de legătură intre Sos. Pipera, Bd. Dimitrie Pompeiu si Str. Fabrica de Glucoza si construire parcare Tip Park&Ride”
- Număr anunț
- CN1093671
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BUCURESTI (CUI 4267117)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- În evaluareTermenul de depunere a trecut, dar SEAP încă listează procedura în desfășurare: ofertele sunt în evaluare.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 256.418.082,89 RON
- Data publicării
- 19.06.2026 17:59
- Termen limită
- 28.09.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 426285-2026
- Documentație de atribuire
- DF1273663
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa 1 la CS Studiu de fezabilitate.part1.rar.p7s
- Anexa 1 la CS Studiu de fezabilitate.part2.rar.p7s
- Anexa 1 la CS Studiu de fezabilitate.part3.rar.p7s
- Anexa 1 la CS Studiu de fezabilitate.part4.rar.p7s
- Anexa 1 la CS Studiu de fezabilitate.part5.rar.p7s
- Caiet de sarcini POMPEIU.pdf.p7s
- FORMULAR PROPUNERE TEHNICA- Pompeiu.docx.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1273663.pdf
- Metodologia factori de evaluare POMPEIU.doc.p7s
- MODELE FORMULARE POMPEIU.docx.p7s
- Proiect de contract POMPEIU.pdf.p7s
DUAE
Clarificări & decizii (9)
Termen prelungit-
18.09.2026 13:01Clarificare din oficiu automataClarificare generata automat ca urmare a modificarilor aduse documentatiei de atribuireClarificare_Oficiu_Erata_Automata_DF1273663.pdf
-
17.09.2026 13:08Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareConform document atașatRaspuns consolidat din data de 17.09.2026
-
16.09.2026 10:47Clarificare din oficiu automata prelungire termenClarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelorClarificare_Oficiu_Automata_CN1093671.pdf
-
15.09.2026 14:28
-
10.09.2026 12:04Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareConform document atasatRaspuns consolidat POMPEIU 10.09.2026
-
04.09.2026 13:02Clarificare din oficiu automata prelungire termenClarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelorClarificare_Oficiu_Automata_CN1093671.pdf
-
13.07.2026 09:06Clarificare din oficiu automata prelungire termenClarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelorClarificare_Oficiu_Automata_CN1093671.pdf
-
30.06.2026 11:02Clarificare din oficiu automata prelungire termenClarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelorClarificare_Oficiu_Automata_CN1093671.pdf
-
29.06.2026 13:50
Participanți · 8 oferte
Oferta 1
Asociere
Ofertant lider
CONSTRUCTII ERBASU SA CUI RO 430008
Asociați 1
PROCONS GROUP SRL CUI RO24080694
Subcontractanți 8
ECOAPA DESIGN SRL CUI RO35157017
ELEKTRA INVEST SRL CUI 17554302
ERBASU TOTAL CONSTRUCT SA CUI RO 14090259
INFRANOVA SOLUTII TEHNICE IN CONSTRUCTII S.R.L. CUI 28442452
INTEGRATED ENGINEERING SYSTEMS SRL CUI 17690711
QUARK IMPEX S.R.L. CUI RO 5511359
SIXENSE SOLUTIONS S.R.L. CUI 42870039
URBAN SCOPE SRL CUI 35752863
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
STRABAG CONSTRUCT S.R.L. CUI RO50776017
Subcontractanți 7
DELEGATIO PROIECT SRL CUI 37991930
ELIS PAVAJE SRL CUI 1771593
SION SOLUTION SRL CUI 30568089
SOLUTII ELECTRICE INTEGRATE S.R.L. CUI 42532046
SUSTAINABLE URBAN MOBILITY SOLUTIONS S.R.L. CUI 41280110
TRYADA TRANSGLOBAL SRL CUI 15630900
WALHALLA INVEST PRODCOMIMPEX SRL CUI RO 9706035
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
TANCRAD SRL CUI RO 8006670
Asociați 4
ADD GLOBAL DESIGN SRL CUI 31593331
CITADINA 98 SA CUI RO 1634561
LEMACONS SRL CUI RO26287387
OLDROAD CONSTRUCT S.R.L. CUI RO17061274
Subcontractanți 7
AB-EL SRL CUI RO 5113779
ENVIRO ECOSMART SRL CUI 30829567
PROTELCO SA CUI 8606690
ROTERMIT S.R.L. CUI RO13602091
SILKAT ELECTRIC GRUP SRL CUI RO15774638
SWARCO TRAFFIC ROMANIA SRL CUI RO 8018950
THEDA MAR DESIGN S.R.L. CUI 43154690
Valoare estimată
256.418.082,89 RON
Deschise acum pe acest cod
30 licitații deschise pe 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.…
Vezi-le pe cele deschise Anunță-mă când apare una nouă — cont gratuitDin ghidul licitațiilor
Din ghidul licitațiilor
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.