În desfășurare Anunț de participare

Servicii de proiectare, asistență tehnică din partea proiectantului și lucrări de execuție aferente obiectivului de investiții ”Lărgire Bd. Dimitrie Pompeiu cu extindere infrastructura de tramvai si străpungere Bd. Barbu Vacarescu, construire drum de legătură intre Sos. Pipera, Bd. Dimitrie Pompeiu si Str. Fabrica de Glucoza si construire parcare Tip Park&Ride”

Număr anunț
CN1093671
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BUCURESTI (CUI 4267117)
Cod CPV
45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
În desfășurare
Se pot depune oferte până la termen.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
256.418.082,89 RON
Data publicării
19.06.2026 17:59
Termen limită
14.09.2026 15:00
Număr TED (JOUE)
426285-2026
Documentație de atribuire
DF1273663

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Clarificări & decizii (3)

Termen prelungit

Participanți

Participanții se publică după termenul de depunere (14.09.2026 15:00).

Vrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?

Creează cont gratuit

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.