Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat
Consumabile imprimare 2
- Număr anunț
- CN1093826
- Autoritate contractantă
- Institutul de Boli Infectioase "Prof. Dr. Matei Bals (CUI 9524980)
- Cod CPV
- 30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.200 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data publicării
- 19.06.2026 17:59
- Anunț de atribuire
- CAN1172584
- Termen limită
- 04.08.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1273726
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini - Anexa 1 Specificatii tehnice Consumabile imprimare 2.doc
- Caiet de sarcini - Anexa 2 Cantitati-Valori Consumabile imprimare 2.xlsx
- Caiet de sarcini Consumabile imprimare 2.pdf.p7s
- Formulare.docx.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1273726.pdf
- Model Acord Cadru.pdf.p7s
- Model Contract subsecvent.pdf.p7s
Participanți
Nu avem lista participanților pentru acest anunț — declarația de participare nu a fost publicată pe SEAP.
Valoare atribuită
0 RON
din 16.200 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 16.200 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.