În evaluare
Anunț de participare
Servicii de proiectare și execuție a lucrărilor pentru REALIZARE PASAJ RUTIER DJ 172 INTERSECȚIE CU LINIA CFR ȘI DN17 ÎN LOCALITATEA BECLEAN, JUDEȚUL BISTRIȚA NĂSĂUD
- Număr anunț
- CN1093802
- Autoritate contractantă
- ORASUL BECLEAN (CUI 4548821)
- Cod CPV
- 45221200-4 · Lucrari de constructii de tuneluri, puturi si pasaje subterane (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- În evaluareTermenul de depunere a trecut, dar SEAP încă listează procedura în desfășurare: ofertele sunt în evaluare.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 32.022.103,40 RON
- Data publicării
- 19.06.2026 17:59
- Termen limită
- 22.10.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 432634-2026
- Documentație de atribuire
- DF1273926
Documente
Documentația de atribuire
- 2.1 Caiet de sarcini - DJ 172 - BECLEAN- REV ADR semnat.pdf
- 2.2. ANEXA 1 CS -Cerinte-minimale-de-informatii-PTE-Executie-Final semnat.pdf
- 4.1 Modele Formulare - DJ 172 - BECLEAN- REV ADR -rev Ve conf clarif 9 semnat.pdf
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1273926.pdf
- Model acord contractual.rar.p7s
- SF Pasaj subteran.part1.rar.p7s
- SF Pasaj subteran.part2.rar.p7s
Clarificări & decizii (11)
Termen prelungit-
14.10.2026 12:17Clarificare din oficiu automataClarificare generata automat ca urmare a modificarilor aduse documentatiei de atribuireClarificare_Oficiu_Erata_Automata_DF1273926.pdf
-
12.10.2026 13:03Clarificare din oficiu automata prelungire termenClarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelorClarificare_Oficiu_Automata_CN1093802.pdf
-
09.10.2026 11:13
-
25.09.2026 13:01Clarificare din oficiu automata prelungire termenClarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelorClarificare_Oficiu_Automata_CN1093802.pdf
-
14.09.2026 10:58Clarificare din oficiu automata prelungire termenClarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelorClarificare_Oficiu_Automata_CN1093802.pdf
-
04.09.2026 13:03Clarificare din oficiu automata prelungire termenClarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelorClarificare_Oficiu_Automata_CN1093802.pdf
-
19.08.2026 13:01Clarificare din oficiu automata prelungire termenClarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelorClarificare_Oficiu_Automata_CN1093802.pdf
-
13.08.2026 13:01Clarificare din oficiu automataClarificare generata automat ca urmare a modificarilor aduse documentatiei de atribuireClarificare_Oficiu_Erata_Automata_DF1273926.pdf
-
12.08.2026 10:04Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareconform adresa nr. 7012/12.08.2026 ce se regaseste in cuprinsul arhivei anexateRASPUNS CONSOLIDAT
-
04.08.2026 13:03Clarificare din oficiu automata prelungire termenClarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelorClarificare_Oficiu_Automata_CN1093802.pdf
-
20.07.2026 13:02Clarificare din oficiu automata prelungire termenClarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelorClarificare_Oficiu_Automata_CN1093802.pdf
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
CML.RO SRL CUI RO 9337248
Terți susținători 1
PROSPECT DRILL S.R.L. CUI RO 23469376
Subcontractanți 13
CAMPEADOR SRL CUI RO 18467590
CONSTRUCŢII FEROVIARE MUREŞ SA CUI RO 11814659
COSTIN ŞI VLAD BIROU DE PROIECTARE SRL CUI 36586033
DIANOVA INSTAL SRL CUI 16523677
ELECTRIC RAIL PROJECT SRL CUI RO 27897103
GEO-TECH SRL CUI 9444872
LOGIC SYSTEMS SRL CUI RO 16586462
LOYAL CENTER SRL CUI RO 14709305
LUCVOLINSTAL S.R.L. CUI 39260570
MELNYTOPO S.R.L. CUI 36309920
PBS EVAL CONSULTING SRL CUI 15656268
ELECTRO-APARATAJ S.R.L. CUI RO 14977103
VEXILLUM SRL CUI 29825049
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
INDEMINAREA PRODCOM SRL CUI RO 4346571
Asociați 1
DP PROIECT SRL CUI RO 18925360
Subcontractanți 11
DIANOVA INSTAL SRL CUI 16523677
DRUMCONSULT SRL CUI RO13600406
ELRON ENERGY CO S.R.L. CUI RO25696014
JONEQ DESIGN&CONSULT SRL CUI 37258387
PROCONTRANS CAI FERATE SRL CUI RO 28072449
PROTELCO SA CUI 8606690
ROAD SURVEY SRL CUI 32771933
ROTERMIT S.R.L. CUI RO13602091
SAN ELECTROTERM GRUP SRL CUI 15344614
GEODESIGN SRL CUI RO 17672880
TOPO EXPLORER SRL CUI 36284795
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
FREYROM SA CUI RO8549129
Asociați 1
PROCONS GROUP SRL CUI RO24080694
Subcontractanți 7
CRITO PROD SRL CUI RO6534482
ELECTRO ENERGETICA SRL CUI RO 19119747
EMPO CONSULT S.R.L. CUI RO12625658
LONGHERSIN SRL CUI 7008680
PADO GROUP INFRASTRUCTURES SRL CUI RO18604832
GEODESIGN SRL CUI RO 17672880
TOPOEXIM EXPERT SRL CUI 29273530
Terți + subcontractanți 1
INGINERIE DRUMURI SI PODURI S.R.L. CUI 42849720
Valoare estimată
32.022.103,40 RON
Deschise acum pe acest cod
2 licitații deschise pe 45221200-4 · Lucrari de constructii de tuneluri, put…
Vezi-le pe cele deschise Anunță-mă când apare una nouă — cont gratuitDin ghidul licitațiilor
Din ghidul licitațiilor
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.