În evaluare Anunț de participare

Servicii de proiectare și execuție a lucrărilor pentru REALIZARE PASAJ RUTIER DJ 172 INTERSECȚIE CU LINIA CFR ȘI DN17 ÎN LOCALITATEA BECLEAN, JUDEȚUL BISTRIȚA NĂSĂUD

Număr anunț
CN1093802
Autoritate contractantă
ORASUL BECLEAN (CUI 4548821)
Cod CPV
45221200-4 · Lucrari de constructii de tuneluri, puturi si pasaje subterane (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
În evaluare
Termenul de depunere a trecut, dar SEAP încă listează procedura în desfășurare: ofertele sunt în evaluare.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
32.022.103,40 RON
Data publicării
19.06.2026 17:59
Termen limită
22.10.2026 15:00
Număr TED (JOUE)
432634-2026
Documentație de atribuire
DF1273926

Documente

Documentația de atribuire

Clarificări & decizii (11)

Termen prelungit

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
CML.RO SRL CUI RO 9337248
Terți susținători 1
PROSPECT DRILL S.R.L. CUI RO 23469376
Subcontractanți 13
CAMPEADOR SRL CUI RO 18467590
GEO-TECH SRL CUI 9444872
LOGIC SYSTEMS SRL CUI RO 16586462
LOYAL CENTER SRL CUI RO 14709305
MELNYTOPO S.R.L. CUI 36309920
VEXILLUM SRL CUI 29825049
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
DP PROIECT SRL CUI RO 18925360
Subcontractanți 11
DRUMCONSULT SRL CUI RO13600406
PROTELCO SA CUI 8606690
ROAD SURVEY SRL CUI 32771933
ROTERMIT S.R.L. CUI RO13602091
GEODESIGN SRL CUI RO 17672880
TOPO EXPLORER SRL CUI 36284795
Terți + subcontractanți 2
BAXCOM SRL CUI RO 16194191
ROADS DESIGN SRL CUI 24509002
Oferta 3 Asociere
Ofertant lider
FREYROM SA CUI RO8549129
Asociați 1
PROCONS GROUP SRL CUI RO24080694
Subcontractanți 7
CRITO PROD SRL CUI RO6534482
EMPO CONSULT S.R.L. CUI RO12625658
LONGHERSIN SRL CUI 7008680
GEODESIGN SRL CUI RO 17672880
Terți + subcontractanți 1

Valoare estimată

32.022.103,40 RON

Deschise acum pe acest cod

2 licitații deschise pe 45221200-4 · Lucrari de constructii de tuneluri, put…

Vezi-le pe cele deschise Anunță-mă când apare una nouă — cont gratuit
Salvează licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.