Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat
Medicamente -Antitrombotice
- Număr anunț
- CN1093781
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
- Cod CPV
- 33621100-0 · Antitrombotice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.196.716,80 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data publicării
- 19.06.2026 17:59
- Anunț de atribuire
- CAN1172414
- Termen limită
- 10.07.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 437168-2026
- Documentație de atribuire
- DF1273811
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
DR.MAX S.R.L. CUI 9378655
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
BIOEEL CUI RO 1199107
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
FARMEXIM SA CUI RO 335278
Valoare atribuită
0 RON
din 1.196.716,80 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 1.196.716,80 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.