Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat
ACORD CADRU DE FURNIZARE MEDICAMENTE ONCOLOGICE 10 LOTURI
- Număr anunț
- CN1093764
- Autoritate contractantă
- SPITAL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE Dr. Nicolae Rusdea Baia Mare (CUI 3627145)
- Cod CPV
- 33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisa acceleratacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 887.963,78 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data publicării
- 19.06.2026 17:59
- Anunț de atribuire
- CAN1171403
- Termen limită
- 06.07.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 428294-2026
- Documentație de atribuire
- DF1273865
Documente
Documentația de atribuire
- ANEXA CAIET DE SARCINI Medicamente Oncologice reluare 10 loturi.pdf.p7s
- ANEXA CAIET DE SARCINI Medicamente Oncologice reluare 10 loturi.xlsx.p7s
- Declaratie functii de decizie achizitii medicamente 2026.pdf.p7s
- Documentatie Acord-cadru medicamente oncologice reluare 10 loturi- 2026-2028.pdf.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1273865.pdf
- Nota de fundamentare reluare 10 loturi ONCO 2026-2028.pdf.p7s
Clarificări & decizii (1)
-
26.06.2026 11:21Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareIn atasament raspunsul la solicitariRaspuns la clarificari
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. CUI RO 8955860
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
FARMEXIM SA CUI RO 335278
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
DR.MAX S.R.L. CUI 9378655
Valoare atribuită
0 RON
din 887.963,78 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 887.963,78 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.