În evaluare
Anunț de participare
Proiect tehnic și execuție, asistență tehnică din partea proiectantului, verificare proiect tehnic pentru realizarea investiției „CONSTRUIRE PARCARE SUPRAETAJATĂ în zona str. Ceahlău – str. Lămâiței
- Număr anunț
- CN1093867
- Autoritate contractantă
- Primaria Municipiului Tirgu-Mures (CUI 4322823)
- Cod CPV
- 45223300-9 · Lucrari de constructii de parcari (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- În evaluareTermenul de depunere a trecut, dar SEAP încă listează procedura în desfășurare: ofertele sunt în evaluare.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 31.286.244,15 RON
- Data publicării
- 19.06.2026 17:59
- Termen limită
- 28.08.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 440385-2026
- Documentație de atribuire
- DF1274270
Documente
Documentația de atribuire
- 3. Model formulare Danes.doc.p7s
- 4. Model contract -suport alimentar- Danes.doc.p7s
- Acord contractual_rev.pdf.p7s
- caiet de sarcini.pdf.p7s
- Caiet de sarcini_rev.pdf.p7s
- Conditii generale_rev.pdf.p7s
- Conditii specifice_rev.pdf.p7s
- DOCUMENTATIE TEHNICA.part1.rar.p7s
- DOCUMENTATIE TEHNICA.part2.rar.p7s
- DOCUMENTATIE TEHNICA.part3.rar.p7s
- DOCUMENTATIE TEHNICA.part4.rar.p7s
- DOCUMENTATIE TEHNICA.part5.rar.p7s
- DOCUMENTATIE TEHNICA.part6.rar.p7s
- FisaDate_DF1217902.pdf
- Formulare_rev.pdf.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1274270.pdf
Clarificări & decizii (6)
Termen prelungit-
11.08.2026 10:43Clarificare din oficiu automata prelungire termenClarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelorClarificare_Oficiu_Automata_CN1093867.pdf
-
10.08.2026 09:02Clarificare din oficiu automataClarificare generata automat ca urmare a modificarilor aduse documentatiei de atribuireClarificare_Oficiu_Erata_Automata_DF1274270.pdf
-
05.08.2026 18:50Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspunsuri clarificari conform avizRaspuns nr. 38217/9438/05.08.2026
-
29.07.2026 13:02Clarificare din oficiu automata prelungire termenClarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelorClarificare_Oficiu_Automata_CN1093867.pdf
-
27.07.2026 13:01Clarificare din oficiu automataClarificare generata automat ca urmare a modificarilor aduse documentatiei de atribuireClarificare_Oficiu_Erata_Automata_DF1274270.pdf
-
24.07.2026 14:08Clarificare din oficiuconform AIM 4794/ 7941/DGEDACMSIP/ CN1093867/03.07.2026Clarificare din oficiu
Participanți
Participanții se procesează — revino în scurt timp.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.