Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat
Acord cadru de furnizare sistem de monitorizare a pacientilor
- Număr anunț
- CN1093863
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Targu.Mures (CUI 4323209)
- Cod CPV
- 33195000-3 · Sistem de monitorizare a pacientilor (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.059.000 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data publicării
- 19.06.2026 17:59
- Anunț de atribuire
- CAN1173754
- Termen limită
- 24.07.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 439596-2026
- Documentație de atribuire
- DF1274128
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini cu anexe SEMNAT.pdf
- CAIET DE SARCINI INFORMATII LOTURI-semnat.xlsx.p7m
- Caiet de sarcini-semnat.docx.p7m
- FisaDate_DF1217844.pdf
- formular 1 word.docx
- formular 2 word.docx
- formular 3 word.docx
- formular 4 word.docx
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1274128.pdf
- Model AC si CS -semnat.docx.p7m
- Modele de formulare-semnat.doc.p7m
- model tip contract semnat.pdf
- NJ 1 semnata.pdf
- NJ 2 semnata.pdf
- NJ 3 semnata.pdf
- NJ 4 semnata.pdf
Participanți
Nu avem lista participanților pentru acest anunț — declarația de participare nu a fost publicată pe SEAP.
Valoare atribuită
0 RON
din 2.059.000 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 2.059.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.