În desfășurare
Anunț de participare
Proiectare si executie lucrări pentru investitia “EFICIENTIZAREA CONSUMULUI PROPRIU DE ENERGIE PRIN CONSTRUIREA UNUI PARC DE PANOURI FOTOVOLTAICE ÎN COMUNA STĂNIȚA, JUDEȚUL NEAMȚ
- Număr anunț
- CN1093951
- Autoritate contractantă
- COMUNA STANITA (PRIMARIA STANITA) (CUI 2613818)
- Cod CPV
- 45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.278.917,87 RON
- Data publicării
- 19.06.2026 17:59
- Termen limită
- 03.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1218157
Documente
Documentația de atribuire
- 04.01 Formulare (1).docx.p7s
- 04._2. Formular_Propunere tehnica - nou _ Stanita.pdfsem.pdf
- 05. proiect contract - Stanita.docx.p7s
- 20240617_N_xxx-Caiet sarcini complet.pdf.p7s
- 20240617_N_xxx-model contract.pdf.p7s
- caiet sarcini.pdfsem.pdf
- FisaDate_DF1218157.pdf
- Formulare.doc.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1274143.pdf
- STUDIU FEZABILITATE - Stanita (2).pdfsem.pdf
DUAE
Clarificări & decizii (11)
Termen prelungit-
27.08.2026 12:26Clarificare din oficiu automata prelungire termenClarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelorClarificare_Oficiu_Automata_CN1093951.pdf
-
27.08.2026 12:13Clarificare din oficiu automataClarificare generata automat ca urmare a modificarilor aduse documentatiei de atribuireClarificare_Oficiu_Erata_Automata_DF1274143.pdf
-
21.08.2026 12:10Clarificare din oficiu automataClarificare generata automat ca urmare a modificarilor aduse documentatiei de atribuireClarificare_Oficiu_Erata_Automata_DF1274143.pdf
-
21.08.2026 12:02Clarificare din oficiu automata prelungire termenClarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelorClarificare_Oficiu_Automata_CN1093951.pdf
-
11.08.2026 11:57Clarificare din oficiu automata prelungire termenClarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelorClarificare_Oficiu_Automata_CN1093951.pdf
-
11.08.2026 10:59Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns consolidat la clarificari
-
11.08.2026 10:59Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns consolidat la clarificari
-
07.08.2026 12:38Clarificare din oficiu automata prelungire termenClarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelorClarificare_Oficiu_Automata_CN1093951.pdf
-
31.07.2026 15:34Clarificare din oficiu automata prelungire termenClarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelorClarificare_Oficiu_Automata_CN1093951.pdf
-
14.07.2026 10:12Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns consolidat la clarificari
-
14.07.2026 10:12NotificareClarificare din oficiu
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (03.09.2026 15:00).
Valoare estimată
1.278.917,87 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.