Acasă · Licitații
· Servicii de tratare si eliminare de deseuri menajere si deseuri nepericuloase (Rev.2)
În desfășurare
Anunț de participare
PROIECTARE-EXECUŢIE-OPERARE STAŢIE DE TRATARE MECANO-BIOLOGICĂ CU DIGESTIE ANAEROBĂ ȘI RECUPERARE DE ENERGIE ȘI STAȚIE DE TRANSFER GALAŢI
- Număr anunț
- CN1093931
- Autoritate contractantă
- JUDETUL GALATI (CUI 3127476)
- Cod CPV
- 90513000-6 · Servicii de tratare si eliminare de deseuri menajere si deseuri nepericuloase (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 948.361.921,30 RON
- Data publicării
- 19.06.2026 17:59
- Termen limită
- 21.09.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 443553-2026
- Documentație de atribuire
- DF1274156
Documente
Documentația de atribuire
Clarificări & decizii (2)
Termen prelungit-
07.08.2026 17:24Clarificare din oficiu automata prelungire termenClarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelorClarificare_Oficiu_Automata_CN1093931.pdf
-
06.07.2026 09:55Clarificare din oficiuIn vederea accesari documentatiei de atribuire este necesara descarcarea si salvarea celor 2 arhive, urmand apoi extragerea documentelor si deschiderea fisierelor.Clarificare din oficiu
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (21.09.2026 15:00).
Valoare estimată
948.361.921,30 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.