În evaluare
Anunț de participare
Construire hala productie produse cofetarie și patiserie, depozitare, zona administrativa, cladiri anexe și imprejmuire
- Număr anunț
- CN1093909
- Autoritate contractantă
- SENNEVILLE INTER (CUI 4839286)
- Cod CPV
- 45213250-0 · Lucrari de constructii de cladiri industriale (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- În evaluareTermenul de depunere a trecut, dar SEAP încă listează procedura în desfășurare: ofertele sunt în evaluare.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 28.974.176,72 RON
- Data publicării
- 19.06.2026 17:59
- Termen limită
- 02.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1217979
Documente
Documentația de atribuire
- Acord contractual.docx.p7s
- Anexa - Lista de verificare privind aplicarea DNSH.docx.p7s
- CAIET DE SARCINI.pdf.p7s
- Caiet de sarcini semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1217979.pdf
- Formulare.doc.p7s
- Formular Propunere Tehnica.docx.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1274258.pdf
- MODEL DE CONTRACT.docx.p7s
- MODEL DE FORMULARE.doc.p7s
- PTh.part01.rar.p7s
- PTh.part02.rar.p7s
- PTh.part03.rar.p7s
- PTh.part04.rar.p7s
- PTh.part05.rar.p7s
- PTh.part06.rar.p7s
- PTh.part07.rar.p7s
- PTh.part08.rar.p7s
DUAE
Clarificări & decizii (7)
Termen prelungit-
26.08.2026 11:41Clarificare din oficiu automata prelungire termenClarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelorClarificare_Oficiu_Automata_CN1093909.pdf
-
14.08.2026 22:16Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareConform document atasatAnexa Raspuns consolidat 2 clarificari
-
14.08.2026 22:15Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareConform document atasatRaspuns consolidat 2 clarificari
-
11.08.2026 10:40Clarificare din oficiu automata prelungire termenClarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelorClarificare_Oficiu_Automata_CN1093909.pdf
-
03.08.2026 18:03Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareConform documentului atasat.Clarificare din oficiu
-
30.07.2026 13:01Clarificare din oficiu automata prelungire termenClarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelorClarificare_Oficiu_Automata_CN1093909.pdf
-
21.07.2026 23:34Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareConform documentelor atasate.Raspuns consolidat la solicitarile de clarificari
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
WINCON SRL CUI 21027815
Subcontractanți 3
ELECTROCENTER DUE SRL CUI RO13366535
MD CLIMATERM SRL CUI RO35557072
QUALITY CONSTRUCT SRL CUI 21100061
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
IMO PLUS DEVELOPER S.R.L. CUI 41001585
Asociați 1
MONTIFISH SRL CUI 36824496
Subcontractanți 4
APA PLUS 97 SRL CUI RO 8799630
BICONECT SRL CUI RO17361689
DOZ-EL PROD SRL CUI RO17934140
GENERAL ONESSA CONSTRUCTION CUI 50901152
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.