Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 8,9% sub estimat

Executie lucrari pentru obiectivul de investiție: “Construire și dotare dispensar uman în satul Țibucani, comuna Țibucani, județul Neamț” - 11611

Număr anunț
SCN1148811
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE INVESTITII SA (CUI 14273221)
Furnizor / câștigător
DZC CONSTRUCT SRL (CUI 15440174)
Cod CPV
45200000-9 · Lucrari de constructii complete sau partiale si lucrari publice (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.116.254,49 RON
Valoare atribuită
2.838.060,58 RON 8,9% sub estimat
Data publicării
20.06.2024 13:19
Anunț de atribuire
SCNA1114823
Termen limită
11.09.2024 15:00
Documentație de atribuire
DF1218065

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
DZC CONSTRUCT SRL CUI RO15440174
Subcontractanți 4
KLIMER SERV S.R.L. CUI RO8969424
ELECT SYSTEM SRL CUI 22372609
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 1
RCS ELECTRO SRL CUI 22852879

Valoare atribuită

2.838.060,58 RON

din 3.116.254,49 RON estimat 8,9%

Adjudecat la 91,1% din estimat · economie 278.193,91 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.