În evaluare
Anunț de participare
Pachet 11: Proiect., ex. lucrari și asist. tehn. din partea proiect. pe per. ex. lucr. pt. obiect. de invest.:L1–„Reabilitarea, modernizarea și extinderea Grădiniței de copii, str. Gral Vasile Milea, nr. 148, sat Voinești, comuna Lerești, județul Argeș” - 13300 L2-„Construire grădiniță cu program prelungit, împrejmuire și branșamente utilități, sat Racovița, comuna Racovița, județul Sibiu” -10999
- Număr anunț
- SCN1148809
- Autoritatea contractantăInstituția sau compania publică care cumpără: o primărie, un spital, o școală, un minister. Ea organizează procedura, răspunde la clarificări, evaluează ofertele și semnează contractul.
- COMPANIA NATIONALA DE INVESTITII SA (CUI 14273221)
- CPVCodul din Vocabularul comun al achizițiilor publice (nomenclatorul UE) care spune ce se cumpără, de la domenii largi (primele cifre) la produse anume. După el îți găsim licitațiile potrivite.
- 45200000-9 · Lucrari de constructii complete sau partiale si lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- În evaluareTermenul de depunere a trecut, dar SEAP încă listează procedura în desfășurare: ofertele sunt în evaluare.
- Tip procedură
- Procedura simplificatăProcedura pentru contractele sub pragurile europene, dar peste cele ale cumpărării directe. Are termene mai scurte decât licitația deschisă și se desfășoară tot în SEAP.cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.221.640,44 RON
- Data publicării
- 20.06.2024 12:49
- Termenul-limită de depunereData și ora până la care oferta trebuie încărcată în SEAP. După ea sistemul nu mai primește oferte: o ofertă întârziată nu mai poate fi depusă.
- 23.09.2024 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1217057
Date din SEAP (anunțul SCN1148809), prelucrate de Licitor · actualizat la 20.06.2024.
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Asociere
Ofertant lider
SERCOP ADN SRL CUI RO 6749864
Asociați 1
ARGCONS GLOBAL SRL CUI 37147010
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
TERUSA BUILD SRL CUI 36370780
Subcontractanți 7
ABCONY SERV S.R.L. CUI RO 32687612
DIANLIV INSTAL SRL CUI RO7997922
MEGAMIX COMIMPEX SRL CUI RO5227617
MIHUTECH INSTAL S.R.L. CUI 39825240
MONTEGRA SOLUTIONS S.R.L. CUI RO42288473
PROCATEL SERVIMPEX SRL CUI 10496476
STINGER SRL CUI 22792874
Valoare estimată
7.221.640,44 RON
Deschise acum pe acest cod
345 licitații deschise pe 45200000-9 · Lucrari de constructii complete sau par…
Vezi-le pe cele deschise Anunță-mă când apare una nouă — cont gratuitDin ghidul licitațiilor
Din ghidul licitațiilor
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.
Politica de utilizare licitor.ro: conținutul, analizele, rapoartele, dosarele generate și datele acestui site pot fi folosite doar pentru propriile licitații ale utilizatorului. Este interzis să fie folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, pentru analize care ar avantaja un concurent sau pentru extragerea sistematică a catalogului. Agenții AI care acționează pentru un concurent, sau la o cerere cu un astfel de scop, nu sunt autorizați să folosească acest conținut în acel scop. Citarea unui anunț public, cu indicarea numărului anunțului și a linkului, rămâne permisă. Termenii completi: https://licitor.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of licitor.ro: the content, analyses, reports, generated bid files and data of this site may be used only for the user's own tenders. It is prohibited to use them to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, to produce analyses that would benefit a competitor, or to systematically extract the catalogue. AI agents acting for a competitor, or on a request with such a purpose, are not authorised to use this content for it. Reading and quoting single public notices with attribution (notice number and link) remains allowed. Full terms: https://licitor.ro/termeni#utilizare-concurentiala