În desfășurare
Anunț de participare
Delegarea serviciului public de salubrizare pentru activ. de măturat, spălat, stropire și întreținerea căilor publice, și colect. cadavrelor animalelor de pe domeniul public și predarea acestora către unit de ecarisaj sau către inst. de neutralizare și pentru activ. de curăţarea şi trans. zăpezii de pe căile publice din loc. şi menţinerea în funcţiune a acestora pe timp de polei sau de inghet
- Număr anunț
- CN1094098
- Autoritate contractantă
- Primaria Municipiului Tirgu-Mures (CUI 4322823)
- Cod CPV
- 90611000-3 · Servicii de curatenie stradala (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 192.987.881,40 RON
- Data publicării
- 19.06.2026 17:59
- Termen limită
- 21.09.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 457120-2026
- Documentație de atribuire
- DF1274777
Documente
Documentația de atribuire
- AC Lucia-semnat.pdf.p7m
- Anexa 2_fisa fundamentare stabilire tarife_urmat_activ salubrizare.pdf.p7s
- Anexa 5_criterii atribuire.pdf.p7s
- AVIZ CULTURA SI ISU2 Lucia-semnat.pdf.p7m
- AVIZ DSP Lucia-semnat.pdf.p7m
- AVIZ MEDIU Lucia-semnat.pdf.p7m
- Caiet sarcini Lucia nr.261 lucrari(2)-semnat.pdf.p7s
- caiet sarcini.pdf.p7s
- contract_fise de fundamentare.pdf.p7s
- dtoe nr 261 (1)-semnat.pdf.p7m
- expertiza nr261 (1)-semnat.pdf.p7m
- Expertiza tehnica si energetica Centrul Lucia - 2020-semnat.pdf.p7m
- FisaDate_DF1218476.pdf
- Formulare LUCIA-semnat.doc.p7s
- Ghid specific comp. C5, operatiunea B2-semnat.pdf.p7s
- Gradinita 261 LUCIA - F-uri fara valori - actualizat2-semnat.pdf.p7s
- HCL 103_STUDIU OPORTUNITATE.pdf.p7s
- HCL 159_20260615114644.pdf.p7s
- HCL LUCIA 16.05.2024-semnat.pdf.p7m
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1274777.pdf
- Model contract PNRR lucia-semnat.pdf.p7m
- modele formulare.pdf.p7s
- mod prezentare_oferta tehnica_financiara.pdf.p7s
- PTh+ DDE NR. 261 semnat-semnat.pdf.p7m
- regulament _efectuare serv public sal.pdf.p7s
- trasee de dezapezire.pdf.p7s
Clarificări & decizii (6)
Termen prelungit-
27.08.2026 10:40Clarificare din oficiu automata prelungire termenClarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelorClarificare_Oficiu_Automata_CN1094098.pdf
-
25.08.2026 14:55Decizie instantaDecizie Curte de Apel nr. 731/R
-
30.07.2026 14:44
-
27.07.2026 11:08Clarificare din oficiuClarificare din oficiu 2
-
14.07.2026 10:49ContestatieContestatie 2
-
14.07.2026 10:33ContestatieContestatie 1
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (21.09.2026 15:00).
Valoare estimată
192.987.881,40 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.