În desfășurare Anunț de participare

Achiziția lucrărilor de execuție pentru proiectul “ÎMBUNĂTĂȚIREA INFRASTRUCTURII DE TURISM ÎN MUNICIPIUL DEJ, JUDEȚUL CLUJ”

Număr anunț
CN1094079
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL DEJ (CUI 4349179)
Cod CPV
45212100-7 · Lucrari de constructii de complexe pentru petrecerea timpului liber (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
În desfășurare
Se pot depune oferte până la termen.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.939.353,43 RON
Data publicării
19.06.2026 17:59
Termen limită
01.09.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1218123

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Clarificări & decizii (5)

Termen prelungit

Participanți

Participanții se publică după termenul de depunere (01.09.2026 15:00).

Vrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?

Creează cont gratuit

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.