În evaluare
Anunț de participare
ACORD CADRU DE FURNIZARE MEDICAMENTE PENTRU TRATAMENTUL BOLNAVILOR CU AFECTIUNI INCLUSE IN PROGRAME DE SANATATE:ONCOLOGIC
- Număr anunț
- CN1094169
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL SIGHETU MARMATIEI (CUI 3627587)
- Cod CPV
- 33652100-6 · Antineoplazice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- În evaluareTermenul de depunere a trecut, dar SEAP încă listează procedura în desfășurare: ofertele sunt în evaluare.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.918.697,80 RON
- Data publicării
- 19.06.2026 17:59
- Termen limită
- 21.07.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 466071-2026
- Documentație de atribuire
- DF1274822
Documente
Documentația de atribuire
- 10 Instructiuni catre ofertanti RADAUTI_Mobilier.pdf.p7s
- 11 Model contract RADAUTI Mobilier_FACUT.pdf.p7s
- 12 Modele formulare RADAUTI Mobilier_FACUT.pdf.p7s
- 13 Criterii de selectie RADAUTI MOBILIER.pdf.p7s
- 9 Caiet de sarcini RADAUTI PRUT_Mobilier.pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI MEDICAMENTE PN ONCOLOGIE 2026.pdf.p7s
- DOCUMENTATIE DE ATRIBUIRE MEDICAMENTE PN ONCOLOGIE 2026.pdf.p7s
- FisaDate_DF1218415.pdf
- FORMULARE LICITATIE DESCHISA PN ONCOLOGIE.pdf.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1274822.pdf
Clarificări & decizii (2)
-
16.07.2026 14:13
-
16.07.2026 13:56
Participanți · 8 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. CUI RO 8955860
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
FRESENIUS KABI ROMANIA SRL CUI RO 3391027
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
DONA. LOGISTICA S.A. CUI RO 3596251
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.