În evaluare
Anunț de participare
Executia lucrarilor pentru obiectivul de investitii „Creșterea eficientei energetice a clădirii publice – Corp A, din cadrul Liceului Tehnologic Agricol "Alexandru Borza", oraș Geoagiu, jud. Hunedoara” COD SMIS 351837
- Număr anunț
- CN1094150
- Autoritate contractantă
- Orasul Geoagiu (Primaria) (CUI 5742426)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- În evaluareTermenul de depunere a trecut, dar SEAP încă listează procedura în desfășurare: ofertele sunt în evaluare.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.639.000 RON
- Data publicării
- 19.06.2026 17:59
- Termen limită
- 12.08.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1218224
Documente
Documentația de atribuire
- 1.Parte scrisa Arhitectura_semnat.pdf
- 2. Caiet de sarcini Corp A_semnat.pdf
- 2.Parte desenata Arhitectura_semnat.pdf
- 3. Instructiuni catre Ofertanti - CORP A_semnat.pdf
- 3.Parte scrisa Electrice_semnat.pdf
- 4. Formulare_semnat.docx.p7s
- 4. Parte desenata Electrice_semnat.pdf
- 5. acord contractual _semnat.pdf
- 5. Parte scrisa Termice_semnat.pdf
- 6. Parte desenata Termice_semnat.pdf
- 7. Volum F1, F2, F3, F4, F5, C _semnat.pdf
- 8. RC1 - Raport audit energetic Corp A, Liceu Geoagiu - cu semnaturi_Rev3_semnat.pdf
- CS.pdf.p7s
- Deviz cantitativ.pdf.p7s
- FisaDate_DF1218224.pdf
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1274808.pdf
- Model Contract.doc.p7s
- Modele de formulare.doc.p7s
- PT fotovoltaice.pdf.p7s
- PT parte desenata_fara statie.pdf.p7s
- PT parte scrisa_fara statie.pdf.p7s
DUAE
Clarificări & decizii (4)
-
03.08.2026 09:02Clarificare din oficiu automataClarificare generata automat ca urmare a modificarilor aduse documentatiei de atribuireClarificare_Oficiu_Erata_Automata_DF1274808.pdf
-
31.07.2026 14:27Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareTablou de tamplarie
-
31.07.2026 14:26Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRASPUNS CONSOLIDAT LA CLARIFICARI
-
22.07.2026 16:47Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRASPUNS CLARIFICARI
Participanți
Participanții se procesează — revino în scurt timp.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.