În evaluare
Anunț de participare
APARATURA MEDICALA 1
- Număr anunț
- CN1094236
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
- Cod CPV
- 33190000-8 · Diverse aparate si produse medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- În evaluareTermenul de depunere a trecut, dar SEAP încă listează procedura în desfășurare: ofertele sunt în evaluare.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 839.666,70 RON
- Data publicării
- 19.06.2026 17:59
- Termen limită
- 07.08.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 474037-2026
- Documentație de atribuire
- DF1275055
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini - Aparatura medicala 1.docx.p7s
- Caiet de sarcini licente antivirus.pdf
- FisaDate_DF1218585.pdf
- FORMULARE MODEL Formular nr.6 CLAUZE CONTRACTUALE.doc.p7s
- FORMULARE MODEL.Opis formulare.doc.p7s
- FORMULAR NR.2--Propunere tehnica.docx.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1275055.pdf
- Model Contract de furnizare.docx.p7s
- Modele formulare.docx.p7s
Clarificări & decizii (3)
-
22.07.2026 12:11Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareraspuns la solicitare clarificari LOT8
-
21.07.2026 13:14Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareraspuns la solicitare clarificari lot.2
-
21.07.2026 13:13Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareraspuns la solicitare clarificari lot 4,5,6,
Participanți
Participanții se procesează — revino în scurt timp.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.