În evaluare
Anunț de participare
acord-cadru privind furnizarea de echipamente și dispozitive medicale necesare dotării Spitalul Clinic CF2 București -Loturile 1,2,3,4,5"
- Număr anunț
- CN1094191
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic C.F. nr. 2 Bucuresti (CUI 4505316)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- În evaluareTermenul de depunere a trecut, dar SEAP încă listează procedura în desfășurare: ofertele sunt în evaluare.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 60.363.774,15 RON
- Data publicării
- 19.06.2026 17:59
- Termen limită
- 17.08.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1218578
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini (1) (1).semnat.pdf
- Caiet de sarcini service.pdf.p7s
- FisaDate_DF1218578.pdf
- Formulare .docx.p7s
- Formulare si modele de documente.docx.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1274907.pdf
- Instructiuni pentru ofertanti.semnat.pdf
- LOT 1 (1).semnat.pdf
- LOT 2.semnat.pdf
- LOT 3.semnat.pdf
- LOT 4.semnat.pdf
- LOT 5.semnat.pdf
- proiect contract subsecvent.semnat.pdf
- Proiect de contract servicii.docx.p7s
Clarificări & decizii (3)
-
05.08.2026 09:23
-
20.07.2026 11:35
-
10.07.2026 13:01Clarificare din oficiu automataClarificare generata automat ca urmare a modificarilor aduse documentatiei de atribuireClarificare_Oficiu_Erata_Automata_DF1274907.pdf
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
GEMA EQUIPMENTS SRL CUI 37351663
Subcontractanți 6
ELMED MEDICAL SRL CUI RO 11017750
HELLIMED SRL CUI RO 4885207
MEDTRONIC ROMANIA SRL CUI 35182347
SYNTTERGY CONSULT SRL CUI RO 14446373
VELMED INTERNATIONAL SRL CUI RO 29403699
VIANEXT S.R.L. CUI 51287744
Terți + subcontractanți 1
KRAL MEDICAL SOLUTIONS SRL CUI RO37190850
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
LOGARITM SRL CUI RO 16589167
Subcontractanți 1
SurgEase Innovations CUI 302514650
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
INTEGRA MEDICAL BUSINESS S.R.L. CUI RO 18315311
Asociați 1
LIAMED SRL CUI RO 10188824
Subcontractanți 1
TEHNO ELECTRO MEDICAL COMPANY SRL CUI RO 217930
Valoare estimată
60.363.774,15 RON
Vezi pe e-licitatie.roDeschise acum pe acest cod
103 licitații deschise pe 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Vezi-le pe cele deschise Anunță-mă când apare una nouă — cont gratuitDin ghidul licitațiilor
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.