În evaluare
Anunț de participare
Modernizare DJ152A, DJ151A și DJ151 Tg.Mureș (DN15E) – Band – Șaulia - Sărmașu - limită județ Bistrița Năsăud, jud. Mureș - etapa I
- Număr anunț
- CN1094333
- Autoritate contractantă
- Judetul Mures (CUI 4322980)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- În evaluareTermenul de depunere a trecut, dar SEAP încă listează procedura în desfășurare: ofertele sunt în evaluare.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 134.732.120 RON
- Data publicării
- 19.06.2026 18:00
- Termen limită
- 03.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1218924
Documente
Documentația de atribuire
- 01-STUDIU TOPOGRAFIC.zip.p7m
- 02-STUDIU GEOTEHNIC.zip.p7m
- 03-EXPERTIZE TEHNICE.zip.p7m
- Acord_contractual_V.doc.p7m
- Autorizatie, Grafic.zip.p7m
- AVIZ ABA.zip.p7m
- Aviz apa canal Band.zip.p7m
- Aviz Aquaserv DJ152A.zip.p7m
- Aviz electrica.zip.p7m
- AVIZE partea 2.zip.p7m
- AVIZ ORANGE.zip.p7m
- Aviz STC Sovata.zip.p7m
- Caiet de sarcini executie DJ152A_2026.pdf.p7m
- Caiet de sarcini Ghelinta CAV.pdf
- Carte funciara.zip.p7m
- Conditii_generale.doc.p7m
- Conditii specifice.doc.p7m
- FisaDate_DF1218924.pdf
- Formulare DJ152A.doc.p7m
- Formulare Ghelinta CAV.pdf
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1275196.pdf
- LISTE DE CANTITATI.zip.p7m
- Model contract Ghelinta CAV.pdf
- PT_DRUM_POD_CONS.part01.rar.p7m
- PT_DRUM_POD_CONS.part02.rar.p7m
- PT_DRUM_POD_CONS.part03.rar.p7m
- PT_DRUM_POD_CONS.part04.rar.p7m
- PT_DRUM_POD_CONS.part05.rar.p7m
- PT_DRUM_POD_CONS.part06.rar.p7m
- PT_DRUM_POD_CONS.part07.rar.p7m
- PT_DRUM_POD_CONS.part08.rar.p7m
- PT_DRUM_POD_CONS.part09.rar.p7m
- PT_Partea desenata CAV semnat.pdf
- PT_Partea scrisa CAV semnat.pdf
- PT_RELOCARE RETELE APA AQUASERV.zip.p7m
- PT_RELOCARE_RETELE_GAZ_17 12 2025.part1.rar.p7m
- PT_RELOCARE_RETELE_GAZ_17 12 2025.part2.rar.p7m
- PT_RELOCARE_RETELE_GAZ_17 12 2025.part3.rar.p7m
- PT_RELOCARE_RETELE_GAZ_17 12 2025.part4.rar.p7m
- PT_Sistematizare verticala CAV semnat.pdf
Clarificări & decizii (7)
Termen prelungit-
24.08.2026 16:04Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareConform documentului atasatRăspuns consolidat III inregistrat sub nr.24256/24.08.2026
-
19.08.2026 13:00Clarificare din oficiu automata prelungire termenClarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelorClarificare_Oficiu_Automata_CN1094333.pdf
-
17.08.2026 16:30Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareConform document atașatAnexa la Răspunsul consolidat nr.23641/17.08.2026 la solicitările de clarificare
-
17.08.2026 16:27Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareConform document atașatRaspuns consolidat nr.23641/17.08.2026 la solicitările de clarificare
-
22.07.2026 14:52Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRedepunere Formulare revAnexa 1 la raspunsul consolidat -I: Formulare rev
-
22.07.2026 14:49Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareCaietul de sarcini repostatAnexa 1 la raspunsul consolidat -I: Caiet de sarcini
-
22.07.2026 14:47Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns consolidat I inregistrat sub nr.21329/22.07.2026Raspuns consolidat- I
Participanți · 12 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
DIMEX-2000 COMPANY SRL CUI RO 13027407
Subcontractanți 4
ALL INCLUSIVE TESTE LABORATOR SRL CUI RO32900922
EUROTEST SRL CUI 24508996
PADO GROUP INFRASTRUCTURES SRL CUI RO18604832
TOPO EXPLORER SRL CUI 36284795
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
INDEMINAREA PRODCOM SRL CUI RO 4346571
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
FAR FOUNDATION SRL CUI 26999270
Subcontractanți 5
AMSOL INTEGRATE S.R.L. CUI RO40105944
AQUACON PROIECT S.R.L. CUI RO 12553209
ELECTRIC SERV SRL CUI RO 18173764
GDT CONCRET SRL CUI RO 36797324
METALLER ENERGY S.R.L. CUI 42596376
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.