În evaluare
Anunț de participare
ACHIZITIE ECHIPAMENTE SUB CLAUZA SUSPENSIVA
- Număr anunț
- CN1094280
- Autoritate contractantă
- Institutul Regional de Oncologie Iasi (CUI 29067408)
- Cod CPV
- 33113000-5 · Echipament de imagistica cu rezonanta magnetica (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- În evaluareTermenul de depunere a trecut, dar SEAP încă listează procedura în desfășurare: ofertele sunt în evaluare.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.081.289 RON
- Data publicării
- 19.06.2026 18:00
- Termen limită
- 28.08.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 478297-2026
- Documentație de atribuire
- DF1275127
Documente
Documentația de atribuire
- 04 Clauze contractuale achizitie echipamente sub clauza suspensiva.docx.p7s
- 05 Modele Formulare pt procedura achizitie echipamente sub clauza suspensiva.docx.p7s
- 4. Contract lucrari_canalizare Ion Creanga.docx.p7s
- 5. Modele de formulare.doc.p7s
- Caiet de sarcini furnizare echipamente.pdf
- cs_canal IC.pdf.p7s
- FisaDate_DF1218777.pdf
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1275127.pdf
- Scan PT Retea canalizare strada Ion Creanga.rar.p7s
Clarificări & decizii (4)
Termen prelungit-
12.08.2026 12:33Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareCompletare Raspuns consolidat la solicitarile de clarificariCompletare Raspuns consolidat la solicitarile de clarificari
-
12.08.2026 08:40Clarificare din oficiu automata prelungire termenClarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelorClarificare_Oficiu_Automata_CN1094280.pdf
-
11.08.2026 10:43Clarificare din oficiu automataClarificare generata automat ca urmare a modificarilor aduse documentatiei de atribuireClarificare_Oficiu_Erata_Automata_DF1275127.pdf
-
10.08.2026 12:27Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns consolidat la solicitarile de clarificari si plan demisol IRO solicitatRaspuns consolidat la solicitarile de clarificari
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL CUI RO 24205100
Subcontractanți 1
MCG DEVELOPMENT SYSTEMS S.R.L. CUI 45118082
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
DACORUM GRUP SRL CUI RO 11609301
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA SRL CUI RO 12924986
Subcontractanți 3
AC RAD MEDICAL CONSULT & SERVICE SRL CUI RO 29724745
HV SHIELDING SRL CUI 18746098
TEST TRADING SRL CUI RO 5889045
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.