Suspendată
Anunț de participare
DEZINFECTANTI-2026
- Număr anunț
- CN1094272
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
- Cod CPV
- 33631600-8 · Antiseptice si dezinfectante (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- SuspendatăProcedura e suspendată — de regulă, o contestație în curs.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.214.250 RON
- Data publicării
- 19.06.2026 18:00
- Termen limită
- 10.08.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1218708
Documente
Documentația de atribuire
- 02 Modele formulare Ghindari.pdf
- 04 Instructiuni catre Ofertanti Ghindari.pdf
- 05 Caiet de sarcini_Lucrari Ghindari.pdf
- 06 II 0 CONTRACT_LUCRARI_Ghindari.pdf
- 07 II 1_Contract_LUCRARI_CGI_Ghindari.pdf
- 08 II 2 Contract_LUCRARI_CS_Ghindari.pdf
- 09 Piese scise Vol 01.pdf
- 10 Piese scrise Vol 02.pdf
- 11 Liste de cantitati Vol 03.pdf
- 12 Piese desenate Vol 04.pdf
- 13 Piese desenate Vol 05.pdf
- 14 Piese desenate Vol 06.pdf
- CAIET DE SARCINI dezinfectanti 2026.docx.p7s
- CLAUZE CONTRACTUALE -dezinfectanti.doc.p7s
- FisaDate_DF1218708.pdf
- FORMULARE - MODELE.doc.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1275122.pdf
Clarificări & decizii (8)
-
20.08.2026 11:59Decizie CNSCDECIZIE CNSC
-
27.07.2026 08:03Notificarecerere renuntare contestatie
-
21.07.2026 14:04ContestatieCONTESTATIE LOTURILE 1, 4, 5, 6, 8, 9, 10.
-
21.07.2026 14:00ContestatieCONTESTATIE LOTURILE 1, 2, 3, 4, 5, 11.
-
21.07.2026 10:05Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns consolidat la solicitarile de clarificare lotul 5, lotul 11.
-
21.07.2026 10:03Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns consolidat la solicitarile de clarificare
-
21.07.2026 10:02Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns consolidat la solicitarile de clarificare
-
21.07.2026 10:01Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns consolidat la solicitarile de clarificari lotul 1, lotul 2, lotul 3, lotul 4, lotul 5, lotul 6.
Participanți
Participanții se procesează — revino în scurt timp.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.