Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat
,,Piese pentru compresor elicoidal Rotorcomp NK 100” – împărțită în 4 loturi
- Număr anunț
- CN1094478
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Cod CPV
- 34631000-9 · Piese pentru locomotive sau material rulant (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 87.590 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data publicării
- 19.06.2026 18:00
- Anunț de atribuire
- CAN1173324
- Termen limită
- 24.08.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1219203
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de Sarcini nr. SIRMR_8_420_2026 _semnat.pdf
- Documentatie de atribuire SNTFCMR 33.2026_semnat.doc.p7s
- FisaDate_DF1219203.pdf
- Formular propunere tehnica_semnat.docx.p7s
- Instalatii sanitare semnat.pdf
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1275536.pdf
- Memoriu tehnic CAV SAVARSIN DTAC semnat.pdf
- MEMORIU TEHNICE INSTALATII TERMICE semnat.pdf
- MEMORIU TEHNIC INSTALATII CURENTI SLABI semnat.pdf
- Model acord cadru_semnat.pdf
- Model Contract.pdf
- Model contract sectorial_semnat.pdf
- PLANSE REZISTENTA SAVARSIN semnat.pdf
- REZISTENTA SAVARSIN semnat.pdf
- Savarsin-Model.pdf
- Savarsin-Model semnat.pdf
Participanți
Participanții se procesează — revino în scurt timp.
Valoare atribuită
0 RON
din 87.590 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 87.590 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.