Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a aparatelor de masurare, de testare si de control (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat
LN 1, LN 2 – Intretinere / reparatii tip service si reparatii accidentale pentru regulatoarele electrohidraulice (REH) aferente TA 3 si TA 4 din CTE PROGRESU
- Număr anunț
- CN1094467
- Autoritate contractantă
- Electrocentrale Bucuresti S.A. (CUI RO15189596)
- Cod CPV
- 50410000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a aparatelor de masurare, de testare si de control (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 462.439 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data publicării
- 19.06.2026 18:00
- Anunț de atribuire
- CAN1173269
- Termen limită
- 17.08.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1218802
Documente
Documentația de atribuire
Participanți
Participanții se procesează — revino în scurt timp.
Valoare atribuită
0 RON
din 462.439 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 462.439 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.