Atribuită
Anunț de participare
Servicii exploatare forestiera masa lemnoasa toate fazele pana la drum auto forestier pentru partizile de produse accidentale 2600200500200, 2600200500230, 2600200500260, 2600200500290, 2600200500300
- Număr anunț
- CN1094445
- Autoritate contractantă
- OCOLUL SILVIC CIUCAS R.A. (CUI RO18333164)
- Cod CPV
- 77211100-3 · Servicii de exploatare forestiera (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 91.287 RON
- Valoare atribuită
- 91.287 RON
- Data publicării
- 19.06.2026 18:00
- Anunț de atribuire
- CAN1173708
- Termen limită
- 17.08.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1219021
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
YOHANTOM FOREST SRL CUI RO34766089
Valoare atribuită
91.287 RON
din 91.287 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro