În evaluare
Anunț de participare
Platforma sofware medicala de tip Clinical Decision Support System (CDSS), integrata nativ in sistemele HIS ale spitalului
- Număr anunț
- CN1094368
- Autoritate contractantă
- SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
- Cod CPV
- 48180000-3 · Pachete software pentru uz medical (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- În evaluareTermenul de depunere a trecut, dar SEAP încă listează procedura în desfășurare: ofertele sunt în evaluare.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.260.540 RON
- Data publicării
- 19.06.2026 18:00
- Termen limită
- 18.08.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1218868
Documente
Documentația de atribuire
Clarificări & decizii (2)
-
04.08.2026 12:28Clarificare din oficiuModel de contract modificat in urma solicitarilor de clarificari - art 19Clarificare din oficiu
-
04.08.2026 11:20Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns consolidat la solicitarile de clarificare
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
MEDICLIM S.R.L. CUI RO 6300279
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.