În evaluare
Anunț de participare
Executarea lucrărilor (C+M) pentru realizarea obiectivului de investiții „REGULARIZARE RÂU RUȘOR, COMUNA PUI, JUDEȚUL HUNEDOARA” – OBIECTUL 1 AMENAJARE RÂU RUȘOR ÎN LOCALITATEA RUȘOR
- Număr anunț
- CN1094426
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE -ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA MURES (CUI RO23719936)
- Cod CPV
- 45246000-3 · Lucrari de regularizare a cursurilor de apa si a viiturilor (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- În evaluareTermenul de depunere a trecut, dar SEAP încă listează procedura în desfășurare: ofertele sunt în evaluare.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 23.535.177 RON
- Data publicării
- 19.06.2026 18:00
- Termen limită
- 17.08.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 488906-2026
- Documentație de atribuire
- DF1275442
Documente
Documentația de atribuire
- AC 30_29.10.2024 cu prelungire.pdf
- Acord de mediu nr.1_21.11.2023.pdf
- Aviz ANANP nr.74_18.10.2023.pdf
- Aviz GA nr.69_20.11.2023.pdf
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Caiete de sarcini.7z
- Contract de furnizare.pdf.p7s
- Contract Model _semnat.pdf
- Documentatie economica-fara pret.7z.p7s
- FisaDate_DF1219034.pdf
- Fisa de date _semnat.pdf
- Formulare.docx.p7s
- FORMULARE Modele ( ACC)- Executie ( C+M) - Rusor .docx
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1275442.pdf
- instructiuni pentru ofertanti.pdf.p7s
- Instructiuni pt ofertanti.pdf
- Model Contract_semnat.pdf
- Parte desenata_PT+DE.7z
- Proiect tehnic Rusor-signed.pdf
- Referat de verificare tehnica.7z
Clarificări & decizii (18)
-
27.08.2026 08:38
-
13.08.2026 14:34
-
07.08.2026 19:58
-
07.08.2026 19:33Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareAlaturat va tatasam d4evizele analitice detailateRaspuns clarificare 13
-
07.08.2026 07:51
-
07.08.2026 07:50
-
07.08.2026 07:49
-
07.08.2026 07:37
-
07.08.2026 07:36
-
07.08.2026 07:35
-
06.08.2026 14:02
-
06.08.2026 14:01
-
06.08.2026 13:59
-
06.08.2026 13:58
-
06.08.2026 13:57
-
05.08.2026 12:48
-
22.07.2026 07:58
-
20.07.2026 10:07
Participanți
Participanții se procesează — revino în scurt timp.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.