În desfășurare
Anunț de participare
Furnizare consumabile de diabet
- Număr anunț
- CN1094524
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PITESTI (CUI 4122205)
- Cod CPV
- 33195000-3 · Sistem de monitorizare a pacientilor (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.376.000 RON
- Data publicării
- 19.06.2026 18:00
- Termen limită
- 09.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1219085
Documente
Documentația de atribuire
- ACORD CADRU- model.doc.p7s
- Acord cadru model.docx.p7s
- anexa 1 la caiet de sarcini.xlsx.p7s
- Caiet de sarcini_signed.pdf
- contract subsecvent model.doc.p7s
- FisaDate_DF1219085.pdf
- FISA TEHNICA RCA final.doc.p7s
- Formulare.docx.p7s
- Formulare editabile-semnat.doc.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1275643.pdf
Clarificări & decizii (1)
Termen prelungit-
18.08.2026 13:01Clarificare din oficiu automata prelungire termenClarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelorClarificare_Oficiu_Automata_CN1094524.pdf
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (09.09.2026 15:00).
Valoare estimată
13.376.000 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.