Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat
Canalizare menajeră și stație de epurare pentru A.D.I. comuna Zimbor și comuna Sânmihaiu Almașului, județul Sălaj — proiectare și execuție lucrări
- Număr anunț
- CN1094515
- Autoritate contractantă
- ADI DE UTILITĂȚI PUBLICE PENTRU SERVICIUL DE ALIMENTARE CU APĂ ȘI DE CANALIZARE ZIMBOR SÂNMIHAIU ALMAȘULUI (CUI 46331207)
- Cod CPV
- 45232400-6 · Lucrari de constructii de canalizare de ape reziduale (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 36.777.976,83 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data publicării
- 19.06.2026 18:00
- Anunț de atribuire
- CAN1173005
- Termen limită
- 24.08.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 495901-2026
- Documentație de atribuire
- DF1275873
Documente
Documentația de atribuire
- Borderou piese desenate.pdf
- Breviar de calcul retea.pdf
- Caiet de sarcini LOT 1 s.pdf.p7s
- Caiet de sarcini LOT 3 .p7s
- caiet de sarcini.pdf
- contract.pdf
- Deviz general ales.pdf
- Deviz general ales - tronson 1.pdf
- Deviz general ales - tronson 2.pdf
- FisaDate_DF1219080.pdf
- formulare.pdf
- formular propunere tehnica.pdf
- Grafic fizic de realizare a proiectului.pdf
- Grafic valoric de realizare a proiectului.pdf
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1275873.pdf
- Instructiuni pentru ofertanti s.pdf.p7s
- Memoriu tehnic.pdf
- Model contract aprobat s.pdf.p7s
- Modele Formulare aprobate s.pdf.p7s
- piese desenate.pdf
- Studiu Geo_Partea scrisa Sanmihaiu Almasului.pdf
- Studiu Geo_Partea scrisa Zimbor.pdf
Clarificări & decizii (2)
-
17.08.2026 13:21NotificareDecizie anulare
-
04.08.2026 22:25NotificareClarificare din oficiu
Participanți
Participanții se procesează — revino în scurt timp.
Valoare atribuită
0 RON
din 36.777.976,83 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 36.777.976,83 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.